Współpraca ze mną

Wciąż poszukujemy ambitnych i pracowitych osób do naszego zepołu

W branży marketingu społecznościowego zapotrzebowanie na ludzi z pasją, zdyscyplinowanych nigdy się nie kończy!
Każdego dnia przechodzę rozmowy z potencjalnymi partnerami. Są to osoby, które znają możliwości marketingu społecznościowego, ale i osoby nie mające doświadczenia a nawet najmniejszego pojęcia czym jest Network Marketing.Nie ważne w której kategorii osób jesteś, jeżeli masz chęci nauczyć się jak skutecznie zarabiać w tym modelu biznesowym wypełnij formularz zgłoszeniowy i umów sie ze mną na szczegółową rozmowę w której wszystko krok po kroku Ci wyjaśnię. Możesz również zapisać się na listę zainteresowanych i odebrać szczegółowe informacje na wskazanego przez Ciebie maila.

 

Warunki współpracy

?

🙂 BIURO – Nie potrzebujesz biura ani specjalnie zorganizowanego miejsca do pracy.
Jedynie co potrzebujesz, aby prowadzić swój biznes to dostęp do internetu lapton/ tablet i telefon do łatwiejszej komunikacji. 

Mozesz pracować w domu, w kawiarni, w przerwie na obiad w swojej pracy etatowej, czy jak wolisz na plaży, wszędzie gdzie tylko bedziesz mieć dostęp do internetu.

Znam takie osoby, które zaczeły budować swój biznes tylko przy uzyciu smartfona 🙂

🙂 WIEK – 16 lat +

🙂 KREDYT NA START- nie potrzebujesz zaciągać kredytów, aby nawiązać współprace- (Dramowa Rejestracja)

Jak Ty na tym skorzystasz ?

Gwarantuję najlepsze wsparcie ze strony zespołu i najlepszych liderów w firmie.

Możliwości zarobkowe bez limitu !!! Jednakże pamiętaj proporcjonalne do rezultatów po wykonanej przez Ciebie pracy.

Możesz dopasować czas i godziny pracy do Twojego trybu życia, jeżeli jesteś matką tak jak ja to bardzo docenisz tą zalete naszego biznesu.

Ty wybierzesz najwygodniejszą dla Ciebie strategię pracy online lub offline, w każdej z nich gwarantujemy kompleksowe szkolenia i wcześniejsze przygotowanie za free.

Jako partner firmy będziesz mieć dostęp do niesamowitych produktów naszego esklepu z ogromnymi zmiżkami, więc zaoszczędzisz na wlasnych zakupach.

Promując eklep i budując sieć klientów i partnerów masz możliwość zbudowania dochodu pasywnego. (comiesięczna prowizja za raz wykonaną dobrze pracę)

Otrzymasz profesjonalną wiedzę jak prowadzić swój biznes online w Social Media wartą kila tysiecy zupełnie za free w ramach partnerstwa w naszym zespole.

(dziedziczność – biznes rodzinny)

Sieć klientów którą zbudujesz i stały dochód jaki będzie ona generować z miesiąca na miesiąc będzie mogła zostać przepisana przez Ciebie na np. twoje dziecko, które bedzie kontynuować Twoje dzieło po tobie, albo poprostu czerpać środki finansowe z wykonanej przez Ciebie pracy.