Nazywam się Ewelina Książek jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci.

Od ponad 10 lat wraz z rodziną mieszkam na trenie Wielkiej Brytanii.

Nigdy nie zdobyłam jakiegoś wyższego wykształcenia szkolnego, aczkolwiek to nie przeszkodziło mi w rozpoczęciu swojej specjalizacji w marketingu.

w 2012 roku rozpoczełam swoją pierwszą działalność w domu jako świeżo upieczona mama. W przeciągu 3 następnych lat zbudowałam zespół kilkuset reprezentantów i liderów znanej firmy kosmetycznej.

Zajełam podwójne pierwsze miejsce  w Całym United Kingdon pod względem rekordowego przyrostu grupy oraz rekordowej sprzeżady rocznej mojego zespołu.

To było niesamowite  doświadczenie i do dziś jestem wdzięczna za każdą osobę, która wchodziła w skład tego zespołu.

Szybko się zoriętowałam, że pomimo licznych sukcesów to nie jest jeszcze to miejsce w którym chcę być.

Po kilku miesiącach poważnych przemyśleń, podjęłam decyzję o całkowitej zmianie branży i firmy.

Do dnia dzisiejszego zespół, który tam zbudowałam jest stabilny, wciąż się rozwija i co najważniejsze jest samodzielny.

Wciąż kibicuję każdej osobie z tego zespołu  w dalszych sukcesach.

Moją przygodę i niesamowicie cenne doświadczenie jakie zdobyłam w branży Beauty w modelu sprzedaży bezpośredniej cenię sobie po dziś dzień!

 

 

 

Odnajdując swoją pasję w marketingu społecznościowym, całkowicie oddałam się branży beauty-wellness.

Moje życie zaczeło się zmieniać, mimo że zaczynałam wszystko od nowa, nowa branża, nowi ludzie, nowe strategie pracy i rozwoju osobistego, to wszystko sprawiało mi niesamowitą radość.

Dużo musiałam się nauczyć aby stać się specjalistą ds. e-marketingu i wiele porażek ponieść, aby wyciągnąć cenne lekcje.

Bogu dzięki nie szłam przez tą drogę sama, od początku towarzyszyli mi wspaniali ludzie, gotowi do pomocy i poświęcenia, abym odniosła sukces w biznesie.

Dziś mój zespół promujący zdrowy styl życia, liczy kilkaset osób, w którym już wyłonili się mocni i stabilni liderzy. Ludzie w moim zespole w ciągu pierwszego roku pobili wiele swoich rekordów życiowych w zarobkach od kilku do kilkudziesięciu tysięcy funtów w kilka miesięcy!

Ten model biznesowy jest niesamowity. Daje mi i innym nieograniczone możliwości zarobków i rozwoju. W końcu odnalazłam swoje miejsce w którym mogę realizować swoją misję jaką jest pomocy inny ludziom w realizowaniu ich celów.