1. Pacuj kiedy chcesz i gdzie chcesz:

Network Marketing daje Ci możliwość elastycznych godzin pracy. Nikt nie może rozliczać Ciebie z czasu poświęconego na pracę ani Ty nie musisz nikogo prosić o urlop.

Pamiętaj, że jesteś sam sobie szefem, ale wymaga to samodyscyplinyi konsekwentnego realizowania swojego plany dnia.

Dodatkowo firmy Network Marketingowe to firmy rozwijające się globalnie co oznacza, że możesz pracować gdzie chcesz, w jakim kraju chcesz a w razie przeprowadzki np. z UK do Polski Twój biznes idzie za Tobą.

2. Brak ryzyka finansowego

W tym modelu możesz rozpocząć swój biznes przy udziale naprawdę symbolicznych środków finansowych.

Więc nie ma konieczności zaciągania kredytów, nie ma żadnych stałych kosztów utrzymania Twojego biznesu. Możesz zacząć natychmiast bez ryzyka.

W przypadku porażki będziesz w miejscu w którym startowałeś, bogatszy o doświadczenie. Jeżeli odniesiesz sukces- Twoje życie zmieni się nie do poznania.

3. Dochód pasywny

„Dochód Pasywny” – oznacza dochód bez stałego angażowania własnej pracy, taki dochód otzymywany jest wtedy, gdy raz wykonana praca (akcja, działanie) przynosi zyski przez długi czas.

Co tak naprawdę nie jest możliwe do osiągniecia na etacie przy stawce godzinowej , która polega na wymianie naszego czasu na pieniądze za każdym razem!

4. Dziedziczenie dochodu

Dochody jakie wygreneruje zbudowana przez Ciebie struktura, masz prawo notarialnie przepisać w spadku swoim bliskim, co da Ci pewność, że praca jaką włożyłeś w ten biznes pozostanie w rodzinie i będzie stanowić zabezpieczenie  finansowe np; dla twoich dzieci.

5. Dodtkowe źródło dochodu

W Network Marketingu nie musisz angażować się na 100% możesz ten biznes potraktować jako zajęcie dodatkowe, między twoimi codziennymi obowiązkami a twoją główną pracą.

Możesz poprostu dorobić sobie do pensji.

6. Brak Biurokracji

W tradycyjnym biznesie, każdy napotyka się na utrudnieniaze strony urzędników i biurokrację.

W tym modelu biznesowym takie problemy nie istnieją!

Nie musisz się też martwić o wystawianie faktur, magazynowanie produktów, czy logistykę.

Wszystkim zajmuje się firma.

7. Niezależność finansowa

Jest to comiesięczny przepływ pieniężny jaki może wygenerować twój biznes, który w zupełności pokryje koszty Twojego utrzymaniai nie tylko. W takim momencie możesz poczuć się niezależny i masz świadomość tego, że już nie musisz pracować dla pieniędzy.

8. Twój biznes jako plan „B”

Jeżeli masz dodatkowe źródło dochodu znika obawa przed zwolnieniem z pracy.

Gdy nadejdzie redukcja etatów, będziesz przygotowany czerpiąc środki na życie z Twojego biznesu.

9. Darmowe narzędzia i szkolenia

W każdej dobrej firmie Network Marketingu oferowana jest profesjonalna pomoc ze strony managerów i dyrektorów z firmy jaki i przede wszystkim wsparcie rozwojowe w branży od twojego lidera i całego zespołu. Zakres szkoleń obejmuje głównie strategie marketingowe, rozwój osobisty oraz wiedzę o produkcie czy usłudze danej firmy.

10. Rozwój osobisty- budowanie nowego JA

 Współpraca z ludzmi z branży i nawiązywanie nowych znajomości w rezultacie budowanie swoich zespołów, zwiększy  twoją pewność siebie, zmieni na lepsze twoje podejście do życia jak i uodporni na krytykę innych. Naucz się wydobywać z siebie to co w Tobie najlepsze.

W każdej firmie Network Marketing masz możliwość nauki od lepszych od siebie, wystarczy namierzyć najbliższego lidera na wysokim szczeblu i zacząć obserwować jego działania. Każdy wysokiej klasy lider zapewnia system i szkolenia na wysokim poziomie, za darmo w ramach twojego partnerstwa.

11. Decydujesz z kim pracujesz

Jako jedyny szef i założyciel Twojego biznesu , tylko Ty będziesz decydował z kim chcesz współpracować i dołączyć do twojego zespołu a z kim tej współpracy nie nawiążesz.

Pracując z zaufanymi ludzmi będziesz z uśmiechem wstawać do takiej pracy.

12. Bonusy V.I.P

Wiele firm za nieprzeciętne wyniki nagradza swoich partnerów w formie dodatkowych bonusów pieniężnych, wycieczek miedzynarodowych czy też programu samochodowego.

13.  Rywalizacja a Współpraca

W pracy etatowej możemy zaobserwować bardzo krzywdzące warunki i szanse rozwoju.

Czesto możliwości te uzależnione są od jednego szefa, który jeśli nas np; nie polubi  to nigdy nie da nam szansy awansów i rozwinięcia skrzydeł.

W zespole Network Marketingu, każdej osobie zależy na Twoim awansie. W tej branży kopiemy piłkę do tej samej bramki, Twój sukces to też i mój sukces.

14. EVENTY Firmowe

Kolejną zaletą jest uczestnictwo w wielu wartościowych spotkaniach i eventach, na którch możesz poznać niesamowitych ludzi i ich historie sukcesu. Takie wydarzenia firmowe to naprawdę mega dawka pozytywnej energii oraz znakomita okazja do wymiany doświadczeń